24.05.2024

У Києві 10-11 червня вперше за два роки проведуть благодійний маркет Кураж.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці маркету.

Захід відбудеться у гастрохабі Garage на вулиці Межигірській, 82, неподалік станції метро «Тараса Шевченка». Протягом двох днів Кураж працюватиме з 13:00 до 22:00.

Відомо, що весь прибуток з маркету передадуть на благодійність, а саме – фондам «Маша» (психологічна допомога жінкам із дітьми, постраждалим від війни) та «Ветеран Хаб ++» (психологічна підтримка військових та їхніх сімей).

Квитки наразі коштують 200 гривень, у день івенту – 250 гривень. За бажанням пожертвувати більшу суму, можна купити спеціальний квиток за 500 гривень – він дасть змогу пройти через окремий вхід без черг.

Крім великої барахолки з вінтажними товарами та новими українськими брендами на гостей чекають діджеї, фудкорт і бар, дитяча зона з майстер-класами, квіткова зона, тату-корнер тощо.

Програма заходу

Протягом двох днів тут відбуватимуться лекції:

Субота

  • 14:00 – Юлія Бевзенко, менеджерка Києва, авторка проєкту «Шукай!»: Секрет життєстійкості Києва. Як проводити екскурсії під час війни.
  • 15:00 – Маша Єфросиніна: Жіночий маніфест.
  • 16:00 – kartyna S*EVENT: Про шоубіз: як встати на ноги всім, хто втратив цей ринок в Україні. Як люди поводили себе під час війни.
  • 17:00 – Володимир Шаповалов: Про історію Goodwine, про майбутнє та перспективи для гастрономічного та підприємницького росту в країні після війни.
  • 18:00 – спільна панель з ГО «Українські ЛГБТ-військові за рівні права»: модерує Монро, черед учасників — Інна Совсун, ЛГБТК+ військові.

Неділя

  • 14:00 – Саша Астрон: Зцілення воїнів: тисячолітній досвід та сучасне використання психоделіків в медицині.
  • 15:00 – спільна панель з ГО «Безбар’єрність» «Ментальне здоров’я України». Учасники: Віктор Ляшко, Ольга Руднєва, Ксенія Возніцина, Руслана Данілкіна, Сергій Тітаренко, Денис Кривенко.
  • 17:00 – спільна панель з ГО «Безбар’єрність»: Питання та відповіді про доступне майбутнє України. Учасники: Катерина Павліченко, Вероніка Селега, Ольга Безпалько, Анна Павлусь, Єгор Гордєєв, Володимир Висоцький, Альона Гудкова, Ольга Руднєва.
  • 19:00 – Аня Завертайло: Від яєць до сходів та інші поразки-перемоги бізнесу.
  • 20:00 – Ярина Сізик: Роль традиційного українського вбрання в сучасному контексті або просто сьогодні.

Нагадаємо, в Андріївській церкві у столиці сьогодні, 8 червня, організовують благодійний концерт на підтримку пораненої захисниці та скрипальки Ольги Рукавішникової.

Також ми повідомляли, що «Пробіг під каштанами» зібрав 1 млн грн для Центру дитячої кардіології і кардіохірургії.