Про це повідомив керівник департаменту екології Одеської обласної військової адміністрації Павло Буланович.
У Держпродспоживслужбі зазначили, що в Одеській області посилено стабілізаційні заходи. Так, за 10-11 червня не допустили до обігу понад 200 кг риби, що не відповідала вимогам законодавства.
Також у відомстві додали, що контролюватимуть ціни на бутильовану воду. Наразі підвищення не зафіксовано.
За даними представника регіональної екоінспекції Миколи Слізовського, донині зберігається різке падіння солоності моря та перевищення рівня заліза у воді. А втім, ситуація почала стабілізуватися.
Одеська ОВА нагадала про тимчасову заборону відвідування пляжів, використання води, риболовлі та купання в акваторії Чорного моря, річках Інгул, Інгулець, Південний Буг і Бузькому лимані.
«Ситуація під контролем, проте існує мінна небезпека та загроза інфекційних захворювань», — йдеться у повідомленні.