17.06.2024

Він стане приквелом до повнометражної стрічки.

У українського мультфільму «Мавка. Лісова пісня» з’явиться серіал-приквел. Його створенням займатиметься українська студія «Анімаград» спільно із французькою TeamTO.

Першим про створення серіалу повідомило видання Variety, а потім роботу над проєктом підтвердили і творці «Мавки». Вони заявили, що концепцію майбутнього серіалу-приквелу представлять 15 червня на Annecy International Animation Film Festival. Усі подробиці про нове шоу також обіцяють розповісти згодом.

«Дія серіалу розгортатиметься одразу після битви між людьми та лісовим охоронцем, яка сталася поки що інші лісові жителі поринули у зимовий сон. Разом із жабокотом Квусем, Шумником Гуком та іншими німфами Мавка має пережити несподівані, веселі, а іноді й небезпечні пригоди в лісі. Намагаючись дбати про свій будинок, вони досліджують його та відкривають безліч таємниць», – цитує Variety промо-продюсерку Film.ua Ксенію Баранову.

Зазначається, що серіал складатиметься з 12 епізодів, у кожному з яких Мавка та її друзі зіштовхнуться із новими викликами. Вони повинні допомогти лісу відновитися після битви і повернути порядок і гармонію.

Нагадаємо, «Мавка» стала найкасовішим українським фільмом за часи незалежності. За перші три вікенди в прокаті мультик зібрав майже 82 мільйони гривень.

Джерело