26.02.2024

Завдяки новій тисячі примірників марки "Русскій воєнний корабль, іді…!", на річницю випуску, вдалося зібрати мільйон гривень на 10 безпілотників DJI Mavic 3 для ЗСУ

Про це інформує генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

“За лічені години ми зібрали один мільйон гривень з продажу благодійного випуску презентаційної рамки з маркою “Русскій воєнний корабль, іді …!” та відбитком штемпеля “Перший день”, – написав гендиректор.

Тож Укрпошта разом із благодійним фондом KSE Foundation відправляє 10 квадрокоптерів DJI Mavic 3 на Донецький та Запорізький напрямки.

Дрони здатні літати 46 хвилин, рухатися зі швидкістю 68,4 км/год та підійматися на висоту 6 тис. м.

“Дякую нашій команді, яка все це зробила можливим і усім Вам, хто долучився до цієї гідної справи! Але не зупиняємося і донатимо далі, бо лотів у нас багато, як і тимчасово окупованих кілометрів”, – додав Смілянський.

Також гендиректор згадав про “херсонські” марки, які усі вже продали. Гроші також спрямують на допомогу, а яку саме повідомлять пізніше.

  • 12 квітня, на річницю випуску марки “Русскій воєнний корабль, іді…!”, Укрпошта випустила ще 1000 примірників, аби зібрати кошти на дрони для ЗСУ.

Джерело