29.05.2024

Укренерго починає комплексну програму з навчання та працевлаштування ветеранів, яка дасть їм змогу стати електромонтерами з обслуговування підстанцій

Про це повідомила пресслужба Укренерго.

“Укренерго починає нову комплексну програму з навчання та працевлаштування ветеранів, ветеранок та членів їхніх сімей “Разом”. Програма дасть можливість освоїти нову професію з нуля та стати професійними електромонтерами/електромонтерками з обслуговування підстанцій”, – ідеться у повідомленні.

Програма покликана сприяти швидкій адаптації ветеранів у цивільному житті.
 
“Програма створена для людей, які не мають наразі навичок і знань для побудови кар’єри в енергетичному секторі, проте бачать свої перспективи саме у цій галузі. В першу чергу Укренерго запрошує до співпраці мешканців невеликих міст і сіл”, – розповіли у компанії.

Там зазначили, що вік і стать значення не мають.
 
“Для участі в програмі не ставляться вимоги до профільної освіти, нинішніх знань із питань енергетики, досвіду роботи, віку чи статі. Головне – мати бажання навчатися та працювати”, – поінформували в Укренерго.
 
Заявки приймаються до 19 квітня включно, оголошення результатів відбору – до 1 травня, початок навчання вже у травні.

Анкета учасника доступна за посиланням.

  • Раніше у Мінекономіки розповіли, яких заходів вживають для працевлаштування ветеранів.
  • Також в Україні діє Центр реінтеграції ветеранів, який займається підготовкою підприємств до повернення на роботу ветеранів, організацією навчання для керівників і робітників, перенавчанням і підвищенням кваліфікації для ветеранів (за потреби).

Джерело