26.02.2024

Україна вперше з 2002 року прийняла міжнародну пошту через транспортування вантажними залізничними вагонами: це стало можливим завдяки співпраці Укрпошти, Укрзалізниці, пошти Естонії та словацької компанії

Про це інформує Укрпошта. 

“Укрпошта та Національна пошта Естонії Omniva у співпраці зі словацькою компанією Interport та Укрзалізницею впроваджують нове логістичне рішення для доставки імпортної міжнародної пошти в Україну. Вперше з 2002 року ми прийняли міжнародну пошту через транспортування вантажними залізничними вагонами”, – йдеться у повідомленні. 

Як розповіли в Укрпошті, таке сполучення уможливила співпраця з Укрзалізницею та поштою Естонії. Остання є ключовим транзитним партнером у доставці посилок зі світових маркетплейсів, зокрема китайських онлайн-магазинів, в Україну. 

У тестовій доставці в Україну прибули три вантажні вагони: вони привезли майже 80 тисяч посилок. 

“Тепер блокади на кордонах із Польщею та Словаччиною і значні черги на відкритих автомобільних пунктах пропуску не впливатимуть на доставку міжнародних замовлень. На відміну від автомобільних шляхів, залізницею посилки долають кордон за 1 добу (…) Нове транспортне рішення дозволить компаніям не залежати від ситуації на кордоні та доставляти будь-які обсяги посилок клієнтів Укрпошти”, – додали у компанії. 

  • Раніше Укрпошта знизила вартість послуг на посилки за кордон. Також Укрпошта скасувала плату за пакування посилок до 500 грамів. 

Джерело