У четвер, 22 лютого, російська армія вкотре обстріляла прифронтову теплоелектростанцію. Унаслідок цього постраждали 9 енергетиків, є пошкодження
Про це повідомили у пресслужбі ДТЕК.
“Кількість постраждалих від обстрілу працівників станції збільшилася до 9. Чотирьох наших колег госпіталізували з травмами різної тяжкості. Ще п’ятеро дістали контузії. Тримаємо зв’язок з постраждалими, їхніми родинами та лікарями. Надаємо всю необхідну допомогу”, – написали у ДТЕК.
Раніше компанія повідомляла про шістьох поранених.
“Енергетикам оперативно надали першу медичну допомогу та доправили до лікарні. Також серйозно пошкоджено обладнання теплоелектростанції”, – йшлося в повідомленні.
Зазначається, що з початку цього опалювального сезону окупанти щонайменше 40 разів обстрілювали теплоелектростанції ДТЕК.
- Через бойові дії та з інших причин 22 лютого було знеструмлено 351 населений пункт України. Тимчасово окупована ЗАЕС і надалі залишається на одній лінії живлення.