24.04.2024

Вона має стати першим треком англомовного альбому гурту.

Український гурт «Океан Ельзи» випустив пісню Voices Are Rising. Це перша англомовна пісня колективу та перший трек першої англомовної платівки гурту.

Учасники “Океану Ельзи” на сторінці на Facebook поділилися тим, що сьогодні мав відбутися масштабний реліз, але в ніч на 22 березня Росія здійснила наймасштабнішу атаку на енергосистему України.

«Але сьогодні ми хочемо аби ви просто послухали пісню та, найголовніше, пам’ятали, що світло завжди переможе темряву. Наші українські голоси вже здійнялись завдяки тим, хто щохвилини боронить, відновлює, несе своє світло!», – йдеться у повідомленні гурту.

Нагадаємо, що через попадання в енергетичну інфраструктуру для стабілізації системи у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Одеській, Сумській, Харківській, Полтавській, Кіровоградській областях застосовано аварійні відключення. У міненерго наголошують, що це тимчасові заходи зі з’ясування наслідків атак для подальшого відновлення.

У Запоріжжі є влучення по Дніпровській ГЕС. На станції триває пожежа, на місці працюють надзвичайні служби та енергетики. В Укргідроенерго запевняють, що загрози прориву немає і ситуація на станції контролюється. Водночас рух автодорожнім переїздом греблі Дніпровської ГЕС повністю обмежений.

Через знеструмлення основної лінії Запорізька АЕС живиться від однієї лінії 330 кВ. ЗАЕС знову за крок від блекауту.

Джерело