17.06.2024

Ролик створено в рамках кампанії підтримки українських саперів.

Український гурт «Океан Ельзи» представив нову версію своєї пісні «Я їду додому», а також новий кліп на неї. Як розповіли учасники колективу, нова версія є присвятою саперам, які щоденно ризикують життям, очищуючи нашу країну від мін.

«За останні роки багато звичних слів для більшості з нас набули нових сенсів: турнікет, бавовна, пташка, мопед, банка, тривога… І ніби звичайна фраза «я їду додому» перетворилась на найбільше бажання, мантру, молитву для мільйонів українців. Так і наша пісня, написана понад 15 років тому, давно і добре відома «Я їду додому», зараз звучить зовсім інакше: чуттєво, з болем, але з надією, з непохитною вірою в наш дім-Україну!», – йдеться у повідомленні гурту.

Музиканти також додали, що нове відео було представлено в рамках кампанії по розмінуванню деокупованих територій України «Нам тут жити» спільно з фондом «Повернись живим» та «Київстар».

Нагадаємо, раніше  «Океан Ельзи» представив пісню «Коли ми двоє», яку автор та вокаліст Святослав Вакарчук записав у дуеті зі співачкою KOLA.

Джерело