06.12.2023

За перший вікенд у прокаті стрічка зібрала майже вдвічі менше, ніж очікувалося.

«Марвели» стали найпровальнішим фільмом в історії кіновсесвіту Marvel. За перші вихідні у прокаті США вони зібрали лише 47 мільйонів доларів замість 80 мільйонів, як планувалося, повідомляє «Суспільне».

Бюджет «Марвелів» становив 220 мільйонів, ще 100 мільйонів студія заплатила за рекламу. Але стрічка показала найгірший старт в історії кіновсесвіту. За перші вихідні у прокаті в 51 країні фільм зібрав лише 61,3 мільйона доларів.

Досі лише два фільми кіновсесвіту зібрали менше 60 мільйонів доларів за перший тиждень у прокаті. Це «Неймовірний Галк» 2008 року, який зібрав 55,4 мільйона доларів, та «Людина-мураха», яка у 2015 році зібрала 57,2 мільйона доларів.

«Це безпрецедентний крах касових зборів Marvel. Страйки нашкодили маркетингу фільму, але це не те, що зумовило ці цифри», – заявив Девід А. Гросс, керівник кіноконсалтингової компанії Franchise Entertainment Research.

«Марвели» – 33 фільм кіновсесвіту. Він також став продовженням стрічки «Капітан Марвел», яка вийшла у 2019 році, та міні-серіалу «Міс Марвел» 2022-го.

Під час дослідження кротовини, що утворилася між всесвітами, Керол Денверс стикається з незрозумілим для неї явищем. Щоразу, коли вона використовує свої сили, опиняється у несподіваному місці. Те саме відбувається з Монікою Рембо та Камалою Хан. Щоб розібратися, чому вони змінюються місцями щоразу при застосуванні сили, їм потрібно зібратися разом.

Джерело