23.02.2024

Міністерство юстиції України подало позов до Вищого антикорупційного суду про стягнення в дохід держави двох середньомагістральних пасажирських літаків Ан-148-100Е компанії РФ "Ільюшн Фінанс Ко."

Про це заявила пресслужба Мін’юсту.

“Мін’юст просить застосувати санкцію, передбачену пунктом 1-1 частини 1 статті 4 ЗУ “Про санкції”, до АТ “Ільюшн Фінанс Ко.”, – ідеться в повідомленні

Міністерство зазначило, що АТ “Ільюшн Фінанс Ко.” – це спеціалізована компанія, яка входить до складу державної корпорації “Ростех”. Вона несе відповідальність за функціональний напрямок у сфері лізингу, управління обслуговування та продажу літаків, котрі виготовлені на російських авіаційних заводах.

До початку й під час повномасштабного вторгнення Росії в Україну АТ “Ільюшн Фінанс Ко.” співпрацює з вищим політичним керівництвом своєї країни, а також бере участь в матеріально-технічному забезпеченні збройної агресії РФ. Водночас у Мін’юсті додали, що компанія “сприяє вищому політичному керівництву РФ в протидії санкційним обмеженням, які були застосовані до РФ через розв’язання агресивної війни проти України”.

  • Напередодні Міністерство юстиції України подало до Вищого антикорупційного суду позов про стягнення активів у дохід держави компанії, яка пов’язана з російським букмекером 1xBet.

Джерело