22.02.2024

У вівторок, 26 грудня, стало відомо, що Київський метрополітен розірвав договір з Київметробудом на продовження зеленої – Сирецько-Печерської лінії

Про це йдеться на сторінці закупівлі в Prozorro, пише “Бабель”.

За умовами договору, у замовника було право відмовитися від угоди та вимагати відшкодування збитків, якщо підрядник своєчасно не розпочав роботи або виконує їх настільки повільно, що виконати їх в строк договору неможливо.

Враховуючи це, Київський метрополітен відмовився від зобов’язань у частині виконання будівельних робіт за договором, про що і повідомив підрядника.

У листопаді 2018 року Київський метрополітен і Київметробуд уклали договір, а закінчився він 11 грудня 2023 року. Метрополітен встиг заплатити 4 мільярди гривень (прим. – включно з ПДВ). Після закінчення всіх судових справ частина авансу має повернутися на бюджетний рахунок столичного метрополітену.

  • 8 грудня у Києві припинили рух поїздів між станціями метро “Деміївська” та “Теремки” на час ремонту перегінного тунелю, де сталася розгерметизація. Попередньо, ремонт триватиме 6 місяців.
  • З 13 грудня між цими станціями запрацював човниковий рух поїздів.

Джерело