06.12.2023

Черкаська область за допомоги канадського Червоного Хреста отримала 71 генератор різної потужності для об'єктів інфраструктури та 4 модульні котельні

Про це повідомив очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець. 

За його словами, в суботу, 18 листопада, відбулася зустріч представників Черкащини з командами Червоного Хреста Канади та обласної організації Товариства Червоного Хреста України.

“Завдяки допомозі Товариства канадського Червоного Хреста також ми отримали 71 генератор різної потужності для наших інфраструктурних об’єктів, 4 модульні котельні. Це надважливо в умовах ворожих атак на енергосистему країни”, – йдеться у повідомленні. 

Табурець розповів, що разом з організаціями вони вже мають кілька спільних проєктів в області. Зокрема, йдеться про мобільні медичні бригади для надання допомоги жителям віддалених населених пунктів, догляд вдома для тих, хто цього потребує та психосоціальну підтримку.

“На цій зустрічі обговорили подальші напрями взаємодії у короткій і довгостроковій перспективі. Зокрема, для нашої енергетичної стійкості, допомоги ветеранам, підтримки внутрішньо переміщених осіб та інші”, – додав очільник області. 

  • Раніше США передали 22 мобільні котельні громадам 5 українських областей. Їх планують передавати й надалі. 

Джерело