17.06.2024

Днями прокотилась масована інформаційна атака по мені та моєму імені. На різних каналах, за якихось дивних обставин, в тому числі на провладних

Чого я тільки не дізналась про себе.

Про прописання тендерних умов так, щоб не міг зайти Рітейл. Всі умови викладені в Prozorro, і будь-хто з ними може ознайомитись. Вони абсолютно нормальні для будь-якого бізнесу.

І те, що я лобіюю інтереси одіозного політика, власника компанії, яка йому належить. Будь-хто в програмі Youcontrol може подивитись кінцевого бенефіціара і його повʼязаних осіб цієї компанії. Думаю, що для цього одіозного політика те, що він є власником цього бізнесу, також було здивуванням.

І що я впливаю на рішення судів. Тут навіть я сама себе злякалась. Страшна жінка.

Що двійня в мене від двох різних народних депутатів. І порахували кількість моїх пластичних операцій. Деякі “журналісти” навіть прокваліфікували склад мого злочину.

Що можу сказати? Очікувана вартість щодо харчування була 24 мільярди гривень. Наразі, у 19-и областям з 22-х економія склала 3 мільярди 900 мільйонів гривень. Ще дві області мають торгуватися 23.06, одна 26.06. Підрахуємо ще загальну економію.

Комісія із закупівель — це колегіальний орган, який складається з представників різних структурних підрозділів Міністерства оборони України. І рішення з прописання умов, затвердженню результатів приймаються колегіально.

Наразі, Міністерством оборони підписано 8 договорів, сьогодні вони мають бути передані в Казначейсво. Інші перебувають на погодженні в різних структурних підрозділах.

Всі позови щодо не визнання переможців в першій інстанції відбили.

Наразі вчора до ночі відбувалось апеляційне судове засідання з першого позову.

Суд перенесено на 22.06.2023, слідкуємо за руками. І маємо надію, що апеляційний суд проявить також мудрість під час прийняття рішень.

Чи жалкую я, що влізла в саму ср*ку світу? Ні.

У мене відчуття, що я ламаю шию гідрі. І саме на цій процедурі ми або повернемо закупівлі Міністерства після півтора року суцільної тьми на світ Божий, чи так і будемо купляти яйця в кілограмах по 17 грн.

До речі, середня вартість яєць за каталогами складає 3.60 -4.30 з ПДВ.

Так от, ще раз. Чи жалкую я ? Ні.

Чи зупинюсь я? Ні.

Чи перестану я працювати? Ні.

Чи здивувало мене те, що відбулось? Ні.

За середніми підрахунками, на дискредитаційну кампанію проти мене було витрачено понад 100 тисяч доларів.

Але, зайчики, я це бачила ще у 2015-2017 роках, і такий Experience в мене є.

Що мене може зупинити?

Фізичне усунення. Так, і такі думки в мене є, і, певно, небезпідставними. І за менші кошти вбивали в нашій країні.

Так от, про всяк випадок. Не маю бажання закінчити життя самогубством, машину не воджу, вулицю переходжу на зелений колір світлофора, не вживаю психотропних препаратів, алкоголю, наркотиків.

Все інше. В мою відсутність можете мене навіть бити.

Далі буде.

Що можете зробити ви для підтримки? Масово розповсюджувати допис. Це важливо. Щоб люди читали правду. Сподіваюсь на вас.

Джерело

Про авторку. Дана Ярова, волонтерка, член Антикорупційної ради МОУ

Редакція не завжди поділяє думки, висловлені авторами блогів.

Джерело