22.06.2024

У п'ятницю, 23 червня, російську пивоварню "Балтика" продано за угодою, яку підписала її власниця – данська компанія Carlsberg Group

Про це інформує пресслужба “Балтики”.

“Після масштабного та кропіткого пошуку інвестора для свого бізнесу в Росії 23 червня Carlsberg Group оголосила про завершення цього процесу та про підписання угоди з майбутнім власником активів”, – йдеться у заяві.

Угода чекає на затвердження регуляторів Росії.

Повідомляється, що поки угода не завершена, пивоварня “Балтика” працює як зазвичай, дотримуючись усіх зобов’язань перед партнерами й соціальних гарантій для співробітників. У Carlsberg додали, що не знають, коли угода буде остаточно завершена.

Концерн додає, що російський бізнес мав близько 150 функцій та інвестував понад 150 млн данських крон у пивоварні та ІТ-інфраструктуру на інших ринках.

  • 28 березня 2022 року стало відомо що Росію залишає пивоварний концерн Heineken. Тоді ж і Carlsberg Group також оголосила про свій вихід з РФ та продаж підприємств. Тоді компанія зазначила, що продовжить виробництво в Росії, поки шукатиме нового власника.
  • 8 березня було відомо, що данська пивоварна компанія Carlsberg планує протягом весни продати всі активи у Росії, а до літа весь бізнес.

Джерело