24.05.2024

Великі міжнародні компанії, зокрема Amazon, Marriott і Hilton зобов’язалися у наступні три роки надати роботу 13 тисячам біженців у Європі, серед яких українці

Про це інформує Associated Press.

“Кожне число – це історія окремої сім’ї, яка покинула все, шукаючи безпеки, шукаючи захисту і бажаючи якнайшвидше відновити своє життя. Тому зобов’язання, які бізнес збирається взяти на себе, абсолютно необхідні”, – сказала заступниці верховного комісара ООН у справах біженців Келлі Клементс.

У переддень Всесвітнього дня біженців 20 червня понад 40 компаній оголосили, що забезпечать роботою або навчать в цілому 250 тисяч біженців, з яких 13 680 працюватимуть безпосередньо в фірмах.

Найбільший інтернет-ритейлер у світі Amazon має намір працевлаштувати не менше пʼяти тисяч біженців упродовж трьох років у Європі, великі готельні компанії Marriott і Hilton – по 1500 кожна, Starbucks і ISS – по тисячі кожна. До надання роботи біженцям також приєднуються бренди Adidas, LʼOreal, PepsiCo та Hyatt. 

  • 5 січня американська компанія Amazon оголосила про звільнення 18 тисяч співробітників, що є рекордом для фірми. Однією з причин назвали занадто велику кількість працівників, яких найняли під час пандемії.
  • Компанія Amazon планує зобов’язати своїх працівників відвідувати офіс щонайменше три дні на тиждень, щоб “об’єднати людей”.

Джерело