24.04.2024

Щойно дозволить безпекова ситуація, аеропорт "Бориспіль" може відновити функціонування за три тижні

У Борисполі побував кореспондент Еспресо Дмитро Дідора

Наразі в аеропорту повністю порожньо. Тут є лише працівники летовища. Їх понад 3,5 тисячі, і вони продовжують працювати над тим, аби аеропорт відновив своє функціонування, коли буде змога. 

Як  повідомив керівник робочої групи з відновлення операційної діяльності аеропорту “Бориспіль” Ігор Рябоконь, після отримання дозволів на польоти потрібно три тижні, щоб повністю відновити діяльність аеропорту, приймати та відправляти рейси у звичному режимі. 

У “Борисполі” наголошують: міжнародний аеропорт не працює від 24 лютого 2022 року, від моменту закриття повітряного простору України. Жоден цивільний рейс не вилетів з летовища за цей період. 

Проте працівники аеропорту щодня підтримують всю аеропортову інфраструктуру й обладнання в належному стані, аби була можливість швидкого відновлення роботи, як тільки це дозволить безпекова ситуація.

  • У січні заступник глави Офісу президента України Ростислав Шурма на панельній дискусії в Українському домі в Давосі наголосив, що Україна докладає зусиль для відновлення авіасполучення з Києва та Львова, перерваного з початком великої війни в лютому 2022 року

Джерело