17.06.2024

Подоляк назвав це зізнанням у теракті.

Заява російського президента Путіна про можливість створення в Україні “санітарної зони” можна вважати зізнанням у підриві Каховської гідроелектростанції.

Так слова диктатора прокоментував радник голови Офісу президента Михайло Подоляк. “Традиційними некрофільськими жартами за столом із “Z-пропагандистами” про війну в Україні Путін відверто заявляє про свою єдину мету: деіндустріалізацію України (знищення інфраструктурних та енергетичних об’єктів) і створення сірої, “санітарної” (забрудненої, непридатної для життя) зони”, – написав він у мікроблозі Twitter.

Радник голови ОП назвав слова Путіна “Каховським зізнанням” та відзначив, що Міжнародному кримінальному суду час оголошувати ще один ордер на його арешт.
“Читаємо по губах: “Ми не маємо змоги захопити всю Україну, тому підірвали Каховську ГЕС і не збираємося зупинятися. Будемо підривати всю окуповану територію та атакувати ракетами всю неокуповану”, – пояснив він.

Заяви Путіна про війну
Як відомо, согодні президент РФ Володимир Путін зустрівся з російськими “військовими кореспондентами”. Він виправдовував війну та знову розповідав про “історичні російські землі”.
Також диктатор розповів їм, що Україна нібито втратила багато західної техніки під час контрнаступальних дій, а от російська – зазнала малих втрат.

Крім того, він заявив, що Кремль може розглянути питання створення “санітарної зони” в Україні, якщо російську територію будуть обстрілювати.