06.12.2023

TIRANA, ALBANIA - MAY 25: Nicolo Zaniolo of AS Roma scores the first goal to make it 1-0 Justin Bijlow of Feyenoord, Fredrik Aursnes of Feyenoord during the Conference League match between AS Roma v Feyenoord at the Air Albania Stadium on May 25, 2022 in Tirana Albania (Photo by Rico Brouwer/Soccrates/Getty Images)

Ексхавбек Роми розповів про свої стосунки з колишнім босом

Атакувальний півзахисник “Галатасарая” Ніколо Дзаньоло поділився спогадами про спільну роботу з Жозе Моуріньо в “Ромі”.

“Я не говорив із ним після свого переходу в “Галатасарай” у лютому. Але я знаю, що Моуріньо все ще любить мене, він постійно запитує про мене у мого одноклубника Серджіо Олівейри. Я завжди буду вдячний Моу”.

“Минулого року перед матчем з “Емполі” я був трохи засмучений, оскільки не міг забити в п’яти або шести матчах. Моуріньо відвів мене вбік і сказав, щоб я не переживав і запевнив у тому, що я заб’ю того дня. Так і в підсумку і сталося. Моуріньо завжди все бачить першим, це неймовірно. Він топ-тренер, він особливий, він завжди знає як мотивувати футболістів”.

“Рома”? Це був важливий період у моїй кар’єрі з красивими і не дуже моментами. Я завжди буду вдячним фанам. Бажаю “Ромі” домогтися великих перемог у майбутніх сезонах”, – сказав Дзаньоло в інтерв’ю La Gazzetta dello Sport.

Дзаньоло встиг провести в “Галатасараї” 11 матчів, забити п’ять голів, і виграти чемпіонат Туреччини.