22.06.2024

На Оріхівському напрямку окремі підрозділи Національної гвардії у складі Сил оборони просунулися на глибину від 650 до 1500 метрів у напрямку Новопокровки.

Про це під час онлайн-брифінгу повідомив заступник директора Департаменту планування та застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович, передає кореспондент Укрінформу.

«На Оріхівському напрямку окремі підрозділи Нацгвардії ведуть наступальні штурмові дії у складі Сил оборони, попри значну щільність мінно-вибухових загороджень та інтенсивні артобстріли, і мають частковий успіх – просунулися на глибину від 650 до 1500 метрів у напрямку Новопокровки», – сказав Уршалович.

За його словами, на Куп’янському, Лиманському та Сіверському напрямках минулого тижня ворог обстрілював зі ствольної та реактивної артилерії, завдавав авіаційних ударів по позиціях підрозділів НГУ. Але гвардійці утримують визначені рубежі.

«Попри перевагу ворога у повітрі та інтенсивний вогневий вплив, а це 8 авіаційних ударів та 550 обстрілів з РСЗВ, артилерії та мінометів, втрат позицій не допущено», – сказав представник НГУ.

Він зауважив, що на Бахмутському напрямку цього тижня гвардійські розвідувально-ударні розрахунки БПЛА сприяли просуванню ЗСУ, знищуючи ворожі танки та іншу бойову техніку.

«Із метою недопущення обвалу фронту російський терористичний режим вкотре був змушений вдаватися до залучення на своїх найслабших ділянках кулеметних розрахунків окремих рот комендатури ФСБ. Тому противник часто обирав саме здачу у полон, а не загибель від власних загороджувальних загонів. Натомість гвардійці продовжували завдавати втрат ворогу у живій силі та техніці», – сказав Уршалович.

За його словами, у районі Времівки та Великої Новосілки нацгвардійці утримують позиції в умовах щільного вогневого впливу, що дозволяє Силам оборони зберігати наступальну ініціативу.

©whatsnewtoday.info